Asansörlü Nakliyat

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

Asansörlü nakliyat hizmetini sahip olduğu modern asansör sistemleri ile vermekte olan Işıksoy Nakliyat firmamız evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır. Eşyaların güvenliği için maksimum düzeyde önlemler alınmakta ve kullanılan asansörler, yeni model araçlar ile eşyalarınız için güvenli olduğu gibi konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Elbette eşyalar için güvenli bir nakliyat süreci için öncelikle eşyaların koruma altına alınması gerekmektedir. Bunun için de firma olarak paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz.

Günümüzde çok katlı binalar artmış ve bu binaların merdivenleri de eşya taşımaya uygun olmadığı için de taşınma sırasında eşyaların zarar görme riski de yüksek olmuştur. Firmamız bu riski ortadan kaldırmak için de sahip olduğu portatif yük asansörlerini kullanmaktadır. Kullandığımız son teknoloji asansörler rezidans ve plaza gibi çok yüksek binaların da üst katlarında oturan kişilerin sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamaktadır. Taşınma günü binanın önüne getirilen asansör kurulmakta ve ardından da test yapılarak bir sorun olmadığının görülmesinin ardından da evin içinde paketleme ve ambalajlama yapılarak koruma altına alınan eşyalar taşınmaktadır.

  

  

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat hizmetini üst katlarda oturan bütün müşterilerimize sunmakta ve bu şekilde eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkabilecek riskleri ortadan kaldırmaktayız. Bu hizmetimizi ise ilave ücretler almadan vermekteyiz. Taşınma öncesinde yapılan ziyaret sırasında evinizin üst katlarda olduğunun görülmesi halinde taşınma planına asansör sistemlerini de eklemekteyiz. Fiyatlarımızın bütçenize uygun olması ile de taşınmanın bütçenize ağır yükler getirmesini önlemekteyiz.

Asansörlü nakliyat yapabilmemiz için bazı şartların olması gerekmektedir. Bu şartlardan ilki ise binanın yapısının asansörün kurulmasına uygun olması gerekmektedir. Bina yapısının uygun olmadığı hallerde bu hizmet verilememektedir. Taşınma günü hava şartlarının da uygun olması asansörlü nakliyatın sorunsuz olarak yapılması için şarttır. Aşırı rüzgarlı havalarda bu hizmeti vermemekte havanın düzelmesini beklemekteyiz. İstanbul merkezli firmamız ile evinizi ve ofisinizi şehir içinde olduğu gibi şehir dışına da sorun yaşamadan ve eşyalarınız maksimum korum altında taşınmasını sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.

 

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.