Eşya Depolama

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

İstanbul Depolama hizmetini Avrupa ve Amerika’dan sonra ülkemize ilk getiren firma olarak Işıksoy Nakliyat firmamız bir süre kullanmayacağınız eşyalarınız için güvenli olarak kalacağı bir süreç sunmaktadır. Geniş ve güvenli depolarımıza eşyalarınızı koyduğunuzda onları bıraktığınız gibi teslim almanızı sağlamakta ve bunun için gerekli tüm önlemleri de almaktayız. Köklü bir nakliyat firması olarak bu hizmetimizden yararlanmak istediğinizde eşyaları adresinizden teslim almakta ve tekrar kullanmaya başlayacağınız zaman ise adresinize teslim etmektedir.

Eşyalarınızın depolarımızda güvende olması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Adresinizden teslim alırken eşyaları koruma altına almakta hem nakliye sırasında hem de depolarda güvenle kalmasını sağlamaktayız. Eşyaları depolarımıza götürdükten sonra da özel yöntemler ile istifledikten sonra üzerini naylon ile örtmekte ve ilave önlemler almaktayız. Depolama hizmetimizden pek çok kişi çeşitli nedenler ile yararlanmaktadır. Bu nedenler arasında eski evini acil boşaltması gereken ama yeni evi henüz hazır olmayan kişiler, bir süre için yurt dışında yaşayacak kişiler, ofislerini mevsimsel olarak kullanan kişiler sayılabilmektedir. Sizde herhangi bir neden ile eşyalarınızı bir süre kullanmayacak olmanız halinde bunların koruma altında güvenle bekleyeceği depolarımızı tercih edebilirsiniz.

  

  

Depolama Fiyatları

İstanbul Depolama hizmetinden yararlanan kişilerin sayısının her geçen gün artmasının nedenleri arasında eşyaların güvende olarak beklemesi kadar bunun uygun fiyatlı olması da bulunmaktadır. Firmamız için her müşterisi özeldir ve depolarımıza eşyalarınızı koymak istediğinizde bunun için bütçenize uygun çözümler eşyaların miktarına, ne kadar süre için kalacağı gibi bilgiler alınarak sunulmaktadır. İstanbul merkezli firmamız sadece kendi şehrimizde olan kişilerin değil çevre illerde yaşayan kişilerinde bu yönde ki ihtiyaçlarının karşılanması için geniş depoları ile hizmet vermektedir.

İstanbul Depolama hizmetimizi sigortalı olarak vermekte ve burada olduğu süre içinde bütün önlemleri alıyor olmamıza rağmen çeşitli doğal afetler olması halinde bunun sizler için sıkıntı yaşatmasını önlemekteyiz. Havalandırma sistemi olan, düzenli ilaçlanan ve temizliği yapılan depolarımızda eşyaları üst düzey koruma altında beklemektedir. Tekrar kullanmak istediğinizde ise bunu birkaç gün önce haber vermeniz halinde istediğiniz adrese belirttiğimiz saatte de teslim etmekteyiz.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.