Evden Eve Nakliyat

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetini yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili olarak vermekte olan Işıksoy Nakliyat firmamız sorun yaşamadan taşınabilmenizi sağlamaktadır. Firmamızın üstün kaliteli hizmetine gelen talepler her geçen gün artmaya devam etmekte ve bizde sizlerden gelen bu talepleri tam zamanında karşılayabilmek için büyümeye devam etmekteyiz. Firmamızın bütün personeli eşyalarınızı kendi eşyası gibi gören ve taşınma sırasında zarar görmemesi için maksimum özeni gösteren kişilerden oluşmaktadır. Ekiplerimizi genişletirken aynı şekilde işini severek yapacak kişileri seçmekte ve gerekli iş başı eğitimlerini de mutlaka vermekteyiz.

Ev taşımanın sıkıntı verici olma nedenleri arasında uzun zaman alması ve yorucu bir süreç olması bulunmaktadır. Firmamız profesyonel kadrosu ile bu sıkıntıları üzerinizden almakta ve geniş ekipleri ile taşınmayı da kısa zamanda sonuçlandırmaktadır. Bu şekilde taşınmak için uzun zaman harcamanıza ve normal hayatınıza ara vermenize de gerek kalmamaktadır. Yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile taşınma gerçekleştirilmekte ve sizin de taşınma sırasında eşyaların başında beklemenize gerek kalmamaktadır.

  

  

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetimizi almanız halinde eşyaların taşınma sırasında üst düzey koruma altında olmasını sağlamakta ve bunun için de çeşitli önlemler almaktayız. Eşyaların toplanması ve isteğinize göre yerleştirilmesi işlemini de firmamızın alanında uzman ekipleri ile gerçekleştirmekteyiz. Evinizin taşınmasını şu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  • Taşınma günü yeterli sayıda personel başlarında yetkili arkadaşımız ile belirtilen saatte gelmektedir.
  • Paketleme ve ambalajlama TSE standardında malzeme ve özel teknikler ile yapılarak eşyalar koruma altına alınmaktadır.
  • Çok katlı binalarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir.
  • Kapalı kasa araçların içleri süngerle kaplanmakta ve eşyaların trafikte de zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır.
  • Güler yüzlü ve anlayışlı olan ekiplerimiz stres yaşamanızı önlemekte ve bütün sorularınıza da cevap bulmanız sağlanmaktadır.

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetini verdiğimiz bütün müşterilerimizin içlerinin rahat olacağı bir taşınma süreci yaşamalarını sağlamak için sigortalı nakliyat yapmaktayız. Sektörün lider firmalarından olarak İstanbul içinde olduğu gibi ülkemizin bütün il ve ilçelerine taşınmanız gerektiğinde profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizde evinizi sorun yaşamadan taşımak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.