Hakkımızda

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

Nakliyat sektöründe üstün kalitede hizmet ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmak amacı ile uzun yıllar önce Işıksoy Nakliyat olarak dinamik bir ekip ile hizmet vermeye başladık. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta güvenilir olmaya verdiğimiz önemdir. Amacımızdan hiç sapmadan dinamik bir ekip ile teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimiz için memnun olacakları bir taşınma deneyimi sunmaya devam etmekteyiz. Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmete gelen talepler gittikçe artmaya devam etmekte ve firmamızda beklentileri karşılamak için büyümeye devam etmektedir. Her müşterimizin özel olduğunu bilerek onların yorulmasına ve sıkıntı yaşamasına gerek olmadan taşınabilmesini sağlamaktayız.

Nakliyatını üstlendiğimiz bütün eşya, mal ve ürünlerin güvenliğinin tam olması için maksimum düzeyde önlemler almaktayız. Sektörümüzün hata kabul etmediğini bilmekte ve bunun için de bütün personelimizin düzenli eğitimlerden geçmesini sağlamaktayız. Yaptığımız testlerde ise en ufak bir hata yapan kişilerin ise ekiplerimizde yer almasına izin vermemekteyiz. Yetkili arkadaşlarımız ile nakliyat sürecini denetlemekte ve bu şekilde en ufak bir aksilik yaşanmasına izin vermemekteyiz.

Hizmetlerimiz

Nakliyat sektörünün hizmet alanı oldukça geniş olarak bulunmakta ve bizde her alanda uzman ekiplerimiz ile bu ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaktayız. Bireysel olan nakliyat ihtiyaçlarınız gibi kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızın da karşılanması için her sektöre uygun olan geniş araç filomuz ile de hizmet vermekteyiz. Hakkımızda belirtmemiz gereken noktalar arasında modern nakliyat yöntemlerini ülkemize ilk getiren firma olmaya önem verdiğimizdir. Sektöre yenilikler getiren firmamızın sunduğu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır.

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Kurumsal nakliyat
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Asansörlü nakliyat
  • Sigortalı nakliyat
  • Paketleme ve ambalajlama

İstanbul merkezli firmamız gösterdiği gelişim ile ilimizin yanında ayrıca çevre illere de hizmet vermektedir. Hakkımızda belirtmemiz gereken nokta ise amacımızın ülkemizin en büyük nakliyat firması olarak ülkemizde yaşayan herkesin üstün kalitede hizmet almasını sağlamak olduğudur. Bu sayede firmamızı büyütürken aynı zamanda da ekonomimize de katkıda bulunduğumuzdur. Firmamız nakliyat firmalarının işlerini hatasız ve güler yüzlü olarak yapabileceğiniz ortaya koymaktadır.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.