Hizmet Politikamız

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

Hizmet Politikamız

Nakliyat hizmetini alacak kişilerin stresli olduğunu bilmekte ve bunun için de bütün personelimizin işlerini kusursuz yapmanın yanında güler yüzlü ve anlayışlı olmasına da önem vermekteyiz. Her müşterimizi ilk olarak kabul etmekte ve yüzde yüz memnun olması için maksimum önemi göstermekteyiz. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve bunun için de her müşterimize özel çözümler sunmaktayız. Yüksek müşteri memnuniyetinin yüksek kardan daha önemli olduğunu düşünerek düşük kar marjı ile çalışmaktayız.

Farklı bir bakış açısını nakliyat sektörüne getirmek ve nakliyat firmaları hakkında ki yanlış yargıları silmek misyonumuz ile işimizi profesyonel olarak yapmakta ve asla hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz. Bu şekilde sağladığımız müşteri memnuniyeti ile daha çok şevk duymakta ve özveri ile çalışmaya devam etmekteyiz. Hizmet sektöründe yer aldığımız için 7/24 hizmet vermeye devam etmekte ve bu şekilde her ihtiyaç duyduğunuzda hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

İstanbul merkezli firmamız ile önce kendi şehrimizde yaşayan kişilere olmak üzere daha sonra da tüm Türkiye’de yaşayan kişilere üstün kalitede hizmet vermekte ve yüzde yüz memnun olmalarını sağlamaktayız. Bireysel olduğu gibi kurumsal nakliyat hizmetini de yetkili arkadaşlarımızın koordinasyonu ile vermekteyiz.

Hizmet Kalitemiz

İstanbul ülkemizin en kalabalık şehri olduğu gibi ülkemizin de batısında yer almakta ve nakliyat hizmetinin de kalbi olmaya devam etmektedir. Firmamızda üstün kalitede hizmeti ile bu sektörde önemli bir yer sahibidir. Bireysel olduğu gibi kurumsal nakliyat hizmetlerinde de deneyimli ekipler ile hizmet vermekteyiz. Bütün personelimiz güvenlik kontrollerinden geçmiş ve işini hatasız yapan güvenilir kişilerden oluşmaktadır. İşlerini hatasız yapmalarını sağlamak için düzenli eğitimler vermekte ve zaman zaman testler yapmaktayız. Hakkında en ufak bir şikayet olan kişilerinde asla firmamızın bünyesinde kalmasına izin vermemekteyiz.

Vizyonumuz nakliyat firmalarından hizmet alınması gerektiğinde bunun sorunsuz olarak gerçekleşeceğini sizlere göstermektir. Yorucu bir iş yapıyor olmamıza rağmen güler yüzümüzden ve anlayışımızdan ödün vermemekte ve sizlerin de stres yaşamadan bu hizmeti alabilmenizi sağlamaktır. Yılın her günü çalışmakta ve her müşterimizin ihtiyaç duyduğu an bu hizmeti alabilmesini sağlamaktayız. Amacımız üstün kalitede hizmetin uygun fiyatlar ile verilebileceğini ispatlamak ve her müşterimize özel nakliyat çözümleri sunarak yüzde yüz memnun olacağı bir hizmet almasını sağlamaktır.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.