Misyon Vizyon

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

Misyonumuz

Işıksoy Nakliyat firmamız sektörün lider firması olmayı başararak adına uzun yıllar önce hizmet vermeye başlamıştır. Misyonumuz ise diğer nakliyat firmalarına da örnek olmak ve ihtiyaç duyan herkesin üstün kalitede nakliyat hizmeti alabilmesini sağlamaktır. Avrupa ve Amerika’da kullanılan modern nakliyat yöntemlerini ülkemize getirmekte ve son teknoloji asansörlerimiz ile de eşyaları için güvenli olduğu kadar konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmet ile de sektörün en çok talep gören firması olmayı başarmaktayız. Bizlerde bütün müşterilerimize tam zamanında hizmet verebilmek için büyümeye devam etmekteyiz.

Gelişmekte olan ekonomimizin güçlenmesinde misyonumuz gereği bizde büyümekte ve istihdam olanağı yaratarak iş arayan kişiler için düzenli olarak çalışacakları kurumsal bir firma olarak fırsat oluşturmaktayız. İşe aldığımız kişilere gerekli iş başı eğitimlerini vermekte ve onlarında işini kusursuz olarak yapan nakliyat sektörü çalışanı olmasını sağlamaktayız. Bütün personelimizin güvenliğinin sağlanması içinde gerekli iş güvenliği önlemlerini almaktayız.

Vizyonumuz

Nakliyat sektörüne yenilikler getirmek ve ülkemizde yaşayan herkesin üstün kalitede hizmet alabilmesini sağlamak amacıyla yola çıkan firmamız geçen süre içinde gün geçtikçe genişleyen müşteri portföyü ile bunu başardığını ortaya koymaktadır. Işıksoy Nakliyat olarak bütün müşterilerimizin özel olduğunu düşünmekte ve bunun için onların kendilerini özel hissedecekleri üstün kalitede hizmet almasını sağlamaktayız. Vizyonumuz ülkemizi ekonomik olarak hak ettiği noktaya taşımak için gelişmeye ve büyümeye devam etmektir. Ülkemiz insanının da Avrupa’da yaşayan kişiler ile aynı kaliteyi hak ettiğini bilmekte ve bunun için de asla hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz.

Firmamızın büyümesi ve güçlenmesinin ekonomimizin güçlenmesine katkıda bulunacağını bilerek gelişmeye ve büyümeye önem vermekteyiz. Ekiplerimizi genişleterek pek çok kişiye kurumsal bir firmada düzenli bir iş sahibi olma imkanı sunmaktayız. Modern asansör sistemlerimiz ile nakliyatını üstlendiğimiz eşya, mal ve ürünler için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Vizyonumuz her üstlendiğimiz nakliyatı sıfır hata ile tamamlamaktır ve bunun içinde uzman ekiplerin yanında yeni model uygun araçlar kullanmaktayız.

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.