Ofis Taşımacılığı

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

İstanbul Ofis taşımacılığı hizmetimiz ile ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun sizler için sorun olmasını önlemekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile uzun yıllardır Işıksoy Nakliyat olarak hizmet vermekte ve bizi tercih eden sizlerin yüzde yüz memnun olmanızı sağlamaktayız. Ofislerin işlerin yürütüldüğü önemli yerler olduğunu bilmekte ve bunun içinde işimizi hızla tamamlayarak zaman kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. Ofislerinizde bulunan kıymetli eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi içinde üst düzey önlemler almaktayız.

Ofis taşıma sırasında zaman kaybı yaşanmasını ve çıkacak aksiliklerin sorun oluşturmasını önlemek adına yetkili arkadaşlarımızın denetimi altında taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Planlı olarak çalışmakta hazırladığımız taşınma planını sizlerle paylaşarak sizin de taşınma süreci hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızı sağlamaktayız. 7/24 özveri ile çalışarak en uygun olduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Söz verdiğimiz süre içinde nakliyatı tamamlamakta ve bu şekilde yeni ofisinizde kısa zamanda tekrar çalışmaya başlayabilmenizi sağlamaktayız.

  

  

Ofis Taşımacılığı Ücretleri

İstanbul Ofis taşımacılığı hizmetini almak istediğinizde firmamız üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile veriyor olması ile ilk seçeneğiniz olmayı başarmaktadır. Dinamik ekiplerimizin kullandığı modern nakliyat yöntemleri ile de eşyaların zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Ofisinizin taşınması sırasında ise şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Belirlenen taşınma gününde söz verdiğimiz saatte yeterli sayıda ekip ve araç ile gelerek paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni ofiste kurulmasında da ustalarımız ile yanınızda yer almaktayız. Her masanın eşyasını ayrı olarak toplamakta ve yerleşme sırasında karışıklık yaşanmasını önlemekteyiz.
  • En üst katlara yetişen son teknoloji asansör sistemlerimiz ile eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmakta ve nakliyat süresinin de kısalmasını sağlamaktayız.
  • İçleri geniş, süngerle kaplı, kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Ofis taşımacılığı hizmetimizi ilave ücretler almadan sigorta kapsamında sunmaktayız. Sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapmak için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. İstanbul merkezli firmamız ile şehir içinde olduğu gibi farklı bir şehre ofisinizi taşımanız gerektiğinde de yanınızda yer almaktayız. Ülkemizin her il ve ilçesine sizler için hizmet götürmekteyiz. Online olarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.