Paketleme Ve Ambalajlama

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

Paketleme ve ambalajlama nakliyat sektöründe verilen önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Işıksoy Nakliyat olarak bütün müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınması için bu hizmeti vermekteyiz. Bu işlemin sıfır hata ile yapılması için ekiplerimizin gerekli eğitimleri almasını sağlamakta ve yaptığımız testlerde başarısız olan kişilerinde firmamız bünyesinde yer almasına izin vermemekteyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekte ve TSE standardında kaliteli ambalaj malzemesi kullanmaktayız.

Ev eşyalarının farklı cinsleri olduğunu bilerek buna uygun yöntem kullanılmasını sağlamaktayız. Taşınma günü geniş bir ekip ile adresinize gelmekte ve eşyaları cinslerine uygun malzeme ve teknik ile paketleme yaparak koruma altına almaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için demontajını yaparak paketleme yapmakta yeni adresinizde de montajını yine ustalarımız ile yapmaktayız. Kırılma ihtimali yüksek eşyalar için ise içleri köpüklü kutular ile ilave önlemler almaktayız.

  

  

Paketleme ve Ambalajlama Ücretleri

Paketleme ve ambalajlama yaparak taşınmak için eşyaları toplama sorunundan kurtulmanızı sağlamaktayız. Bu hizmeti her müşterimize sunmakta ve bunun için de ilave ücret almamaktayız. Evinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde sadece özel eşyalarınızı toplamanızı rica etmekte geri kalan eşyaları ise işinde uzman ekiplerimiz ile biz toplamaktayız. Evinizi ya da ofisinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde bütçenize uygun fiyatlar bulmanızı sağlamaktayız. Her nakliyenin maliyetinin ayrı olduğunu bilmekte ve bunun için ilave ücret almadan adresinizi ziyaret etmekteyiz. Bu ziyaret ile eşyaları yerinde görerek ve taşınma maliyetini belirleyecek diğer bilgileri de alarak size özel fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına aldığımız eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için ayrıca modern asansör sistemleri kullanmaktayız. Üst katlarda yaşayan kişilerin eşyalarını bu asansörler ile araçlara almakta ve taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Kapalı kasa araçlarımızın içlerini süngerle kaplamakta ve üst düzey koruma sağlamaktayız. İstanbul merkezli firmamız ile evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun şehir içinde şehir dışına taşınmanız gerektiğinde bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktayız. Detaylı bilgi için online olarak iletişime geçebilirsiniz.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.