Parça Eşya Taşıma

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

İstanbul Parça eşya taşımacılığı nakliyat sektöründe size özel çözümler sunan firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bir miktar ağır eşyanızı farklı bir adrese göndermek istediğinizde bunun için en doğru seçenek olarak Işıksoy Nakliyat firmamız deneyimi ve uygun fiyatları ile yer almaktadır. Farklı nedenler ile bir miktar ağır eşyanızı başka bir adrese göndermek istediğinizde firmamızın bu hizmetini uygun fiyatlar ile alarak eşyaları güvenle göndermeniz mümkün olmaktadır. Aynı yönde taşınacak olan eşyaları tek bir araca yüklemekte ve maliyeti oldukça düşürerek sizlerin de bütçenize uygun fiyatlar bulabilmenizi sağlamaktayız.

Bir miktar ağır eşyanızı bir yere göndermek istediğinizde ilk aklınıza gelen çözüm kargo şirketleri olmakla birlikte onların yüksek fiyatlar sundukları bilinmektedir. Üstelik özensiz olarak taşımayı gerçekleştirdikleri için taşınma sırasında gönderilen eşyalar zarar görmektedir. Firmamızın işini titizlikle yapan ekipleri ise taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için gerekli bütün önlemleri almaktadır.

  

  

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Parça eşya taşımacılığı hizmetini uzun yıllardır vermekte olan firmamız için her müşterisi aynı şekilde önem taşımaktadır. Parça eşyanızın taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalar adresinizden alınarak yeni adrese de tam belirtilen süre içinde nakliye edilmektedir. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için teslim alınması sırasında paketleme ve ambalajlaması cinsine uygun olarak yapılmaktadır. Eşyaların üst katlarda olması halinde ise portatif yük asansörlerimizi kullanmakta ve güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Aynı araca farklı kişilerin eşyalarının koyulması sırasında bir karışıklık olmaması için yetkili arkadaşlarımızın koordinasyonu ile bu hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Parça eşya taşımacılığı hizmetini veren İstanbul merkezli firmamız ülkemizin bütün il ve ilçelerine sizler adına hizmet götürmektedir. Şehir içi nakliyat sırasında tam saat verilebiliyorken şehirlerarası karayolunda yoğunluklar olabileceği için yaklaşık olarak saat verebilmekteyiz. Firmamızı tercih ederek parça eşyalarınızı başka bir adrese gönderdiğinizde bir kaza olması halinde eşyalarım zarar görürse ne yaparım endişesi yaşamamanız için de ilave ücret almadan sigorta yapmaktayız. Siz de çocuğunuzun öğrenci evine, yazlığınıza ya da farklı bir neden ile bir miktar eşyanızı başka bir adrese göndermek istediğinizde firmamızdan üstün kalitede hizmet alabilirsiniz.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.