Şehiriçi Nakliyat

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

İstanbul Şehir içi nakliyat hizmetini profesyonel ekipleri ile vermekte olan Işıksoy Nakliyat firmamız bu şekilde evinizi sorun yaşamadan taşımanızı sağlamaktadır. Uzun yılların verdiği deneyimi ile eşyaların taşınma sırasında maksimum koruma altında olmasını sağlamak için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Şehir içi taşınmanız sırasında nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati vermekte ve bu şekilde sizlerin gereksiz zaman kaybı yaşamanızı da önlemekteyiz. Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmete gelen talepler artmaya devam etmekte ve bizlerde büyümeye devam etmekteyiz.

Dinamik ekibi ile gelişen firmamız işinde en iyi olan kişiler ile ekiplerini büyütürken ayrıca asansör sistemlerimizi ve araç filomuzu da genişletmeye ve yenilemeye devam etmekteyiz. Bu şekilde yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturan üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Bütçenize uygun fiyatlar ile taşınabilmenizi sağlamak için ücret almadan adresinizi ziyaret etmekteyiz. Sektörün en güvenilir firması olarak asla taşınma sonrasında ilave maliyetler ile karşınıza çıkmamaktayız.

 

  

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul Şehir içi nakliyat hizmetini gelişmeye hiç durmadan devam eden İstanbul şehrimizde vermekte ve bütün ilçelerinde yaşayan kişilerin sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktayız. Özveri ile sunduğumuz hizmetimiz de ise şu detaylara yer vermekteyiz.

  • Eşyaların toplanması ve isteğinize göre yerleştirilmesi işlemini uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız. Taşınma sırasında zarar görmemeleri için her eşyayı cinsine uygun olarak paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına almaktayız.
  • Yeni model, kapalı kasa araçlar ile nakliyeyi gerçekleştirmekte ve trafikteyken iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.
  • Modern asansör sistemlerimiz ile asansörlü nakliyat yapmakta çok yüksek binalarda yaşayan kişilerinde sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktayız.

İstanbul Şehir içi nakliyat hizmetimiz ile kısa bir sürede taşınmanızı sağlarken ayrıca sigorta desteği vermekte ve bu şekilde stres olmayacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değerinden sigorta olmasını sağlamaktayız. Yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile taşınmayı gerçekleştiriyor olmamız ile olabilecek aksilikler için de önceden önlemler almakta çıkan sorunlara da anlık çözümler bulmaktayız. Evinizi ya da ofisinizi sorun yaşamadan taşımak için firmamızın size özel ürettiği çözümlerden yararlanabilirsiniz. Bu çözümler hakkında detaylı bilgiyi online alabilirsiniz.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.