Şehirler Arası Nakliyat

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

İstanbul Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile evinizi sorun yaşamadan taşımanızı sağlamaktayız. Yeni bir şehre taşınıyor olmanın stresinin üzerine birde taşınma yorgunluğunun ve sıkıntısının eklenmesini önlemekteyiz. Geniş ekiplerimiz ile işimizi kısa sürede tamamlayarak yeni şehrinizde yeni evinize sorun yaşamadan hızla yerleşebilmenizi sağlamaktayız. Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmete gelen taleplerin artmaya devam etmesi ile de Işıksoy Nakliyat firmamız büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. İstanbul merkezli firmamız evinizi ve ofisinizi ülkemizin her il ve ilçesine sorunsuz olarak taşımanızı sağlamaktadır.

Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile vermekte ve her müşterimiz için özel fiyat çözümleri sunmaktayız. Bunu başarmak için ücret almadan adresinize ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz fiyat teklifinin kesin olmasını sağlamakta ve taşınma sonrası farklı fiyatlar ile karşılaşmanızı da önlemekteyiz. Fiyat teklifimizi kabul etmenizin ardından da uygun olduğunuz günü öğrenerek taşınma planı oluşturmakta ve sizlerle paylaşmaktayız.

 

  

Güvenilir Nakliyat Firmaları

İstanbul Şehirlerarası nakliyat sırasında eşyaların güvende olması ve hizmet kalitesinin yüksek olması için güvenilir bir firmayı tercih etmek yararlı olmaktadır. Sektörde adı güvenle birlikte anılan firmamız da sizler için doğru firma olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. Eşyaların taşınma sırasında güvende olması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bu sayede eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamayacağınız gibi ayrıca isteğinize bağlı olarak yeni adresinizde de yerleştirilmesi işlemini de yapmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste kurulması işlemini de bünyemizde yer alan ustalarımız ile yapmaktayız. Eşyaların uzun yola içinde çıkacağı araçlarımızı düzenli olarak yenilemekte ve kapalı kasa araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız.

İstanbul Şehirlerarası nakliyat sırasında firma olarak bütün önlemleri almamıza rağmen uzun yolda olabilecek kazaları göz ardı etmemekte ve sigortalı nakliyat yapmaktayız. Eşyaların gerçek değerinden sigorta olması için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Sigorta yapıyor olmamız ile de istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sizler gibi bizim içinde sıkıntı yaratmasını önlemekteyiz. Eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınacağı bir nakliye hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.