Sigortalı Nakliyat

Kaliteli Hizmet

Verilen sözlerin harfiyen yerine getirildiği, profesyonel personellerimiz ile verdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Yeni Nesil Taşımacılık

Teknolojinin takipçisi oluyor, sizler için en mantıklı olan taşımacılık sistemlerini tüm nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde sunuyoruz.

İstanbul Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunu stres yaşamadan gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Işıksoy Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini önemsemekte ve hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz. Herhangi bir neden ile evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde bunun bütçenize uygun fiyatlar ile olması için adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve eşyaları gördükten sonra maliyeti hesaplayarak fiyat teklifimizi sunmaktayız. Güvenilir olmaya önem vermekte ve taşınma sonrasında ilave maliyetler ile karşılaşmanıza asla izin vermemekteyiz.

Eşyaların güvende olarak taşınması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Kaliteli malzeme ile paketlemesini yaptığımız eşyaları son teknoloji asansör sistemlerimiz ile araçlarımıza almakta ve bina merdivenlerinden taşınması sırasında ortaya çıkabilecek riskleri de önlemekteyiz. Bu sistem ile ayrıca taşınma süresini kısaltmakta ve yaşanan taşınma stresinin de kısa zamanda ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekte ve içlerini süngerle kapladığımız araçların içinde eşyaların güvende olmasını sağlamaktayız.

  

  

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Vermekteyiz

İstanbul Sigortalı nakliyat hizmetini günümüzde pek çok nakliyat firması veriyor olmasına karşın pek çoğunun bunu sadece sözde yaptığını görmekteyiz. Bizler ise işimizde asla kaliteden ödün vermemekte ve bütün riskleri hesaplayarak eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Bunun için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. İlave ücretler almadan eksper arkadaşlarımızın adresinize yapacağı ziyaret ile eşyaların gerçek değeri tespit edilmektedir. Hazırlanan bu rapor ile de eşyalar gerçek değerinden sigorta yapılmakta ve istenmeyen bir kaza olması halinde oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız.

İstanbul Sigortalı nakliyat hizmetimizi özenle vermekte taşınmak için firmamızı tercih etmeniz halinde başlarında yetkili arkadaşımızın olduğu ekibimizin evinize gelmesi ile birlikte sigortayı başlatmaktayız. Daha sonra bütün taşınma sürecinde sigorta devam etmekte ve eşyalar yeni adrese taşınarak ekiplerimiz evinizden ayrılana kadar devam etmektedir. Taşınma sırasında gereksiz zaman kaybı yaşamanızı önlemek için yılın her günü çalışmaya devam etmekteyiz. İstanbul firması olarak kendi şehrimizde olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de sigortayı ihmal etmeden hizmet vermekte ve yüzde yüz memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.

 

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.