Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Evini taşıması gereken kişilerin üstün kalitede hizmet veren firma arayışına bizler cevap vermekteyiz. Firmamız uzun yıllardır sektörde olmanın deneyimi ile eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Eşyaların taşınması sırasında koruma altında olması için eğitimli ve işini severek yapan ekipler ile hizmet vermekteyiz. Paketleme ve ambalajlama konusunda eğitim almış personelimiz eşyaları cinsine uygun olarak paketleme yapmaktadır.

Firmamız için müşteri memnuniyeti ön planda olmakta ve bunun için düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Evinizi taşımanız gerektiğinde randevu alarak evinizi yetkili arkadaşlarımız ile ziyaret etmekte ve bu ziyaret ile eşyaları görerek bütçenize uygun Ümraniye evden eve nakliyat fiyat teklifini hazırlayarak sunmaktayız. Onayınızı alarak planlı olarak taşınmayı gerçekleştirmekte ve yeni evinize sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Firmamız yılın her günü çalışmakta ve uyun olduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktadır.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat

Evinizi taşımanız gerektiğinde eşyaların taşınma sırasında güvende olması için modern nakliyat yöntemleri kullanmaktayız. Son teknolojiye sahip portatif yük asansörlerimiz ile Ümraniye asansörlü nakliyat yapmaktayız. Bu şekilde bina sakinleri ile sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamakta aynı zamanda taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Dikkatle paketleme ve ambalajlaması yapılan eşyaları asansörlerimiz ile araçlara almakta ve hedef adrese ulaştığında da gerektiğinde asansör sistemlerini kullanmaya devam etmekteyiz. Günümüzde binaların çok katlı inşa edilmekte ve bina merdivenleri ise eşya taşımaya uygun olmadığı için taşınma sırasında zarar görebilmektedir. Bu zararın oluşmasını da firmamızı tercih etmeniz halinde önlemekteyiz.

Ümraniye Şehirlerarası Nakliyat

Kimi zaman evinizi yeni bir şehre taşımanız gerekebilir bu durumda firmamızdan Ümraniye şehirlerarası nakliyat hizmeti almanız halinde ise yeni şehrinizde yeni evinize sorun yaşamadan taşımanız mümkün olmaktadır. Uzun yola çıkacak eşyalar dikkatle paketleme ve ambalajlama yapılmakta içleri süngerle kaplı araçlara özel teknikler ile istiflenerek uzun yolda sarsılmadan ve zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır.

Sigortalı nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız uzun yola çıkacak eşyalarınız için ekstra güvenlik önlemleri almakta ve istenmeyen kazalar olması halinde bunun sıkıntı yaratmasını önlemektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değerini tespit etmekte ve ekiplerimiz evinize geldiği anda sigortayı başlatmaktayız.

Ümraniye Parça Eşya Taşımacılığı

Bir miktar ağır eşyanızı farklı bir adrese göndermek istediğinizde bunun için uygun çözümler aramanız halinde firmamız Ümraniye parça eşya taşımacılığı hizmeti ile yanınızda yer almaktadır. Firmamızın bu hizmeti il parça eşyalarınız güvende olarak istediğiniz adrese kısa zamanda taşınmaktadır. Her müşterimizin eşyasını kendi eşyamız gibi görmekte ve parça eşyalarınızın da zarar görmemesi için gerekli önlemleri almaktayız.

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız eşyalarınızı adresinizden paketleme ve ambalajlama yaparak teslim almakta hedef noktaya da teslim aldığımız gibi yeni halleri ile teslim etmekteyiz. Evinizin olduğu gibi ofisinizin de taşınması sırasında üstün kalitede hizmet almak istediğinizde firmamız yılın her günü çalışmakta ve yanınızda yer almaktadır.

isiksoybeyazlogo.png
Işıksoy Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde, İstanbul ve çevre illerinde takdir edilen bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel personel kadrosu, özel taşımacılık sistemleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlamaktadır. Kalitenin ve hızın ortak noktası olan firmamız ile hemen iletişime geçerek eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.